Wielki Post 2020

40 Dni Postnej Wędrówki

Środą Popielcową rozpoczynamy liturgiczny okres Wielkiego Postu. Msze św. w tym dniu, z obrzędem posypania głów popiołem, o 8.00 i 17.30. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne tj. na Drogi Krzyżowe w piątki o 18.00 i Gorzkie Żale w niedziele o 16.50.

Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się tradycyjnie w tygodniu przed Niedzielą Palmową tj. 2, 3 i 4  kwietnia (czwartek, piątek i sobota ).

Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszam na spotkanie w niedzielę 1 marca po Mszy o godz.11.

Młodzież klas ósmych zapraszam w niedzielę 1 marca na Mszę św. o godz.16 i na Gorzkie żale. Po nabożeństwie krótkie spotkanie w kościele.