Link do transmisji - kliknij tutaj

Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z nabożeństw w naszej parafii. Obecnie transmitowane są msze niedzielne co tydzień o godz. 11.00

Z przykrością informujemy, że transmisja w dniu 26.07 nie odbędzie się. Zachęcamy do skorzystania z przekazu telewizyjnego.

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnianie informacji o transmisji wśród zainteresowanych osób.

W dalszym ciągu prowadzone są prace nad udoskonaleniem jakości i stabilności transmisji, w tym celu m.in. został podłączony już światłowód, co zniwelowało dotychczasowe problemy.