Link do transmisji - kliknij tutaj

Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z nabożeństw w naszej parafii. Obecnie transmitowane są msze niedzielne co tydzień o godz. 11.00

Dobrowolne ofiary na bieżące utrzymanie parafii prosimy przelewać na konto: 71 8619 0006 0010 0200 8149 0001 Bóg zapłać!

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnianie informacji o transmisji wśród zainteresowanych osób.

W dalszym ciągu prowadzone są prace nad udoskonaleniem jakości i stabilności transmisji, w tym celu m.in. został podłączony już światłowód, co zniwelowało dotychczasowe problemy.