Boże Ciało 2022

1/Zapraszam na Msze św. w Uroczystość Bożego Ciała do Kościoła św. Sebastiana w godzinach : 8.00, 11.00 i 16.00.

2/W niedzielę 19 czerwca zapraszam na parafialną procesję Eucharystyczną po Mszy św. o 11. Pójdziemy od kościoła ulicą Sw. Sebastiana w kierunku ulicy Zyblikiewicza. Procesja zakończy się ok.godz.13 na posesji ul. Zyblikiewicza nr 1.

Zapraszam serdecznie dzieci komunijne, rocznicowe, młodzież bierzmowaną, dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia dzwoneczkami. Proszę o uporządkowanie posesji i przystrojenie domów emblematami religijnymi. Niech nasza procesja będzie wyrazem wiary i dziękczynienia za dar obecności Pana Jezusa w Eucharystii.