Ogłoszenia parafialne. Niedziela 02.05.2021r.

W najbliższych dniach ogarnijmy naszą modlitwą wszystkie maturzystki i maturzystów prosząc o światło Ducha Świętego na czas egzaminów dojrzałości.

Godziny Mszy świętych

Przypominam, że od maja do października włącznie, Msze św. w tygodniu, w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o 18.30

Majówki

Nabożeństwa majowe w poniedziałki, wtorki czwartki i piątki o 18.00. We środy i soboty o 8.30. W niedziele po Mszy św. popołudniowej.

Zgodnie z zaleceniem papieża Franciszka, w Litanii Loretańskiej pojawiły się nowe wezwania: "Matko Nadziei" oraz "Pociecho migrantów".

Pierwszy piątek

Spowiedź  od godz.17.30