Ogłoszenia parafialne. Niedziela 26.04.2020r.

Witam i pozdrawiam serdecznie wszystkich Parafian! Trwajmy dalej w modlitwie i wzajemnej trosce. Zapewniam o moim nieustannym towarzyszeniu duchowym. Szczęść Boże!

Godziny Mszy świętych

Przypominam, że od maja do października włącznie, Msze św. w tygodniu o 18.30

Majówki

Nabożeństwa majowe w poniedziałki, wtorki czwartki i piątki o 18.00. We środy i soboty o 8.30. W niedziele po Mszy św. popołudniowej.

Pierwszy piątek

Spowiedź dla chętnych od godz.17.00

Pierwsza sobota

W sobotę liturgiczna Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Po Mszy św. o godz. 8.00 Nabożeństwo Pierwszych Sobót z Aktem Zawierzenia Maryi całej naszej Parafii.

Odwiedziny chorych

Z wiadomych przyczyn muszę odwołać odwiedziny chorych również w maju. W nagłych przypadkach gwałtownego pogorszenia zdrowia bądź zagrożenia życia chorego, jestem zawsze do dyspozycji.

Liczba wiernych w kościele

Na obecną chwilę w kościele może przebywać 14 osób.

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich serdecznie! Ks.Mateusz