Ogłoszenia parafialne na Niedzielę 16.07.2023r.

W tym tygodniu wspominamy świętych:

- we wtorek świętego Szymona z Lipnicy

-we czwartek bł. Czesława, kapłana

-w sobotę św. Marii Magdaleny

Zbliża się dzień św. Krzysztofa (25 lipca) patrona kierowców. Zachęcam do włączenia się w pomoc zakupu środków komunikacji dla misjonarzy w myśl hasła: "Jeden grosz za jeden kilometr". (Jeżeli ktoś szczęśliwie przejechał w ciągu roku np. 5000 km., to mógłby wesprzeć akcję kwotą 50 zł.)

Tradycyjnie  organizujemy zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i AGD( drukarki, telewizory, pralki itp.), który można zwozić na dolny parking pod kościołem w poniedziałek 17 lipca  i we wtorek 18 lipca  do godz. 13. Ta akcja  wspiera również działalność misjonarzy.

Życzę błogosławionego tygodnia.