Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą-06.10.2024r

1/ Z kalendarza liturgicznego:

- jutro NMP Różańcowej

- we środę bł. Wincentego Kadłubka, biskupa, kronikarza historii Polski

- w piątek św. Jana XXIII, papieża

- w sobotę bł. Jana Beyzyma, opiekuna trędowatych na Madagaskarze

2/ W przyszłą niedzielę, przed kościołem, w ramach XXIV Dnia Papieskiego,  będzie można wesprzeć żywy pomnik Jana Pawła II, przekazując ofiary na  stypendia naukowe dla niezamożnej młodzieży.

3/ Kandydaci do bierzmowania z klas siódmych i ósmych, przyjdą na spotkanie jutro po Mszy wieczornej tj. na 19.

4/ Zakończone zostały prace porządkowo-pielęgnacyjne w Ogrodzie Różańcowym. Zamontowano święcące latarnie wyznaczające ogrodowe dróżki. Ostatnim etapem będzie postawienie dwudziestu podświetlanych kapliczek z tajemnicami różańcowymi.