Ogłoszenia na XXIV Niedzielę Zwykłą-15.09.2024r.

1/ Z kalendarza liturgicznego:

- jutro św. męczenników papieża Korneliusza i biskupa Cypriana

- we wtorek świętych : Roberta Bellarmina, Hildegardy i Zygmunta Szczęsnego Felińskiego

- we środę św. Stanisława Kostki, patrona naszej Ojczyzny

- we czwartek św. Januarego, biskupa i męczennika

- w piątek świętych męczenników z Korei: Andrzeja Pawła i współbraci

- w sobotę św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

2/ Kandydaci do bierzmowania z klas siódmych i ósmych przyjdą na pierwsze spotkanie 7 października tj. w poniedziałek na 19.

3/ Jaszcze raz zachęcam do wzięcia udziału w sympozjum naukowym w parafii św. Klemensa, które odbędzie się w wielickiej Mediatece w dniach 20 i 21 września ( piątek i sobota). Warto wybrać z bogatego programu jedno czy dwa spotkania , aby poszerzyć swoją wiedzę o historii i teraźniejszości parafii św. Klemensa, która przecież dała życie również naszej parafii.