Ogłoszenia na Wszystkich Świętych br.

Dzisiaj czcimy Wszystkich Świętych, naszych Przyjaciół, którzy osiągnęli wieczne szczęście i swoim wstawiennictwem wspomagają nas w pielgrzymce do nieba. Msze św. o 8, 11, 16.

Na Cmentarzu Komunalnym w Wieliczce Msze św. o 10, 12, 14. Po Mszy o 12 procesja po cmentarzu z modlitwami za zmarłych

Jutro Dzień Zaduszny. Msza św. za naszych bliskich zmarłych o 8.00 a po niej procesja z modlitwami za zmarłych.

Przypominam, że od listopada do kwietnia włącznie, Msze św. wieczorne w tygodniu o 17.30

Kandydaci do bierzmowania mają spotkanie w piątek o 18.00

Nabożeństwo Pierwszych Sobót w sobotę po Mszy porannej.

Odwiedziny chorych w piątek od 9.30 i w sobotę od 10.00