Ogłoszenia na Nowy Rok 2023

Dzisiaj Uroczystość Bożej Rodzicielki. Na Mszach świętych o  8, 11 i 16 dokonam

bilansu życia Parafii za miniony 2022r.

W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego- Trzech Króli. Msze św. o 8, 11, 16 z poświęceniem kadzidła i kredy.

W tym dniu przypada również pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed Mszami świętymi.

Kandydaci  do Bierzmowania przyjdą na Mszę św. na 16, a po niej zostaną w kościele na     katechezę.

Nabożeństwo Pierwszych Sobót w sobotę po Mszy św. porannej.

Odwiedziny wszystkich ( z piątku i soboty) chorych w sobotę od 10.

W niedzielę 8 stycznia Święto Chrztu Pańskiego kończące liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

Wszystkim Parafianom życzę Błogosławionego Nowego Roku.

Pozdrawiam serdecznie. Ks. Proboszcz