Ogłoszenia na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego-28.05.2023r.

Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny okres Wielkanocy. Od jutra druga część okresu zwykłego, która potrwa do Niedzieli Chrystusa Króla.

Jutro drugi dzień Zielonych Świąt- Maryi Matki Kościoła

We środę święto Nawiedzenia NMP.

We czwartek święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

Kandydaci do bierzmowania z klas siódmych przyjdą w piątek na Msze św. o 18.30 a po niej zostaną  na ostatnią katechezę.

Nabożeństwo Pierwszych Sobót w sobotę po Mszy św. porannej.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Świętej, kończąca w naszej archidiecezji okres Komunii i spowiedzi wielkanocnej.

We czwartek , 1 czerwca, rozpoczynamy Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Czerwcówki w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki o 18, we środy i soboty o 8.30, w niedziele o 17.