Ogłoszenia na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego-21.05.2023 r.

Dzisiaj na Mszy św. o godz.11 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. 16 dziewczynek i 10 chłopców przyjmie pierwszy raz Pana Jezusa do swoich serc. Dzieci oraz ich rodziny polecamy opiece Matki Bożej, aby prowadziła ich drogami Jezusa. Biały Tydzień w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek o 18. Dzisiaj dodatkowa Msza św. o 14.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Dziękujemy za dar Sakramentu Chrztu, Bierzmowania i Wspólnoty Kościoła. Pięćdziesiątnica kończy liturgiczny okres Wielkiej Nocy.

Również w przyszłą niedzielę, 28 maja, zapraszam na wyjątkowy koncert do naszej świątyni, zatytułowany  " Muzyka w polichromiach i słowie zamknięta", w ramach Roku Włodzimierza Tetmajera ( 100-tna rocznica jego śmierci). Koncert odbędzie się po mszy Popołudniowej, tj. o godz. 17. Serdecznie zapraszam do licznego udziału naszych parafian i wszystkich gości.