Ogłoszenia na Niedzielę Wielkanocną 2024r.

Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał!

Drodzy Parafianie!

"Pokój Wam" -te słowa, którymi przywitał Zmartwychwstały swoich uczniów niech będą i naszym udziałem. Niech Wielkanocne Błogosławieństwo zagości w waszych domach i sercach.

Pozdrawiam serdecznie. Ks. Proboszcz

Od jutra będziemy przeżywać Oktawę Wielkanocy, którą należy traktować, jako trwającą przez tydzień Niedzielę Wielkanocną. Chociażby z tej racji w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.

Odwiedziny chorych w piątek od 9.30 a w sobotę od 10.

W sobotę Nabożeństwo Pierwszych Sobót po Mszy porannej.

Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia.

Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim parafianom, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przebieg Liturgii Triduum Paschalnego i wszystkim jego uczestnikom. Bóg zapłać.