Ogłoszenia na Niedzielę Trójcy Świętej-04.06.2023r.

Święci tego tygodnia :

- w poniedz.: św. Bonifacy i bł. Małgorzata Łucja Szewczyk

- we wtorek: św. Norbert

- we środę: bł. męczennicy z Peru, Zbigniew Strzałkowski i Michał Tomaszek

- we Czwartek: św. Królowa Jadwiga

- w piątek: św. Efrem

We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Msze św. w naszym kościele o 8.00, 11.00 i 16.00.

Procesja Eucharystyczna w centrum Wieliczki rozpocznie się o godz. 11 w kościele św. Klemensa i przejdzie do klasztoru OO. Franciszkanów. Po zakończeniu procesji zostanie odprawiona Msza św.

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zaprasza na koncert muzyki religijnej "Solne Uwielbienie", który odbędzie się w Boże Ciało o 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce.

W najbliższą niedzielę 11 czerwca, zapraszam na naszą parafialną procesję eucharystyczną.

Po Mszy św. o 11, wyruszymy z kościoła i udamy się na ulicę Łokietka, gdzie zakończy się procesja.

Uprzejmie proszę, aby zaparkować samochody w posesjach, lub na innych ulicach( poprosić sąsiadów) i tym samym umożliwić swobodne przejście procesji. Udekorujmy też domy świętymi obrazami i kwiatami. Zapraszam do licznego udziału w procesji, zwłaszcza dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe, dziewczynki sypiące kwiaty i chłopców z dzwoneczkami. Bardzo dziękuję rodzinom, które podjęły się przygotowania ołtarzy procesyjnych.