Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny

W tym tygodniu pożegnamy Stary Rok i przywitamy Nowy.

W Uroczystość Bożej Rodzicielki, przedstawię bilans życia parafii w 2020 roku.

Również w tym dniu, osoby uczestniczące w rekolekcjach Oddania 33, w czasie nabożeństwa po Mszach św. o 8, 11 i 16, przeczytają własnoręcznie przepisany Akt Oddania i ufnie powierzą się Niepokalanemu Sercu Maryi.

W Nowy Rok będzie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz.18.00, w intencji mieszkańców Rożnowej.

Jeszcze raz informuję, że Kolęda w tym roku jest odwołana. Kto chciałby wesprzeć potrzeby parafii, może to uczynić w ramach niedzielnej składki, bądź wpłacając na konto parafialne. Za każde wsparcie serdecznie dziękuję.