Ogłoszenia na Niedzielę Miłosierdzia 16.04.2023r.

Niedziela Miłosierdzia kończy oktawę Zmartwychwstania Pańskiego.

Dzisiaj gościmy w parafii świeckich misjonarzy, którzy podzielą się z nami świadectwem pracy misyjnej. Przed kościołem będzie można złożyć ofiarę i zakupić pamiątki wspierając misje.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy kolejny Tydzień Biblijny. Zachęcam do częstszej lektury Pisma Świętego i tworzenia domowych Kręgów Biblijnych.

Nasza parafia uczestniczy w gminnym projekcie "Zielony Milion", polegającym na wsparciu finansowym prac związanych z rekultywacją zieleni wokół różnych obiektów. Nasz projekt pod nazwą: "Rewitalizacja Zieleni parku przy kościele św. Sebastiana w Wieliczce" otrzymał numer 74. Aby oddać głos trzeba wejść na platformę zb.wieliczka.eu podać swój adres i pesel. Bardzo proszę o liczny udział w głosowaniu gdyż to przełoży się na większe prawdopodobieństwo otrzymania dotacji.