Ogłoszenia na Niedzielę 8 listopada.

Drodzy Parafianie! Nieustannie modlimy się za wszystkich dotkniętych epidemią, przebywających w domu bądź w szpitalach. prosimy o potrzebne siły fizyczne i duchowe dla chorych, ich rodzin, lekarzy i całej służby zdrowia. Maryjo, Uzdrowienie Chorych - módl się za nami.

Obecnie w naszym kościele, w czasie nabożeństw, może przebywać 15 osób. Proszę o wyrozumiałość wszystkich, którzy nie będą mogli wejść do środka.

Zapraszam do oglądania transmisji Mszy św. z naszego kościoła , w niedzielę o godz.11.

We środę Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. o godz. 8.00.

Wypominki można wrzucać do skrzynki na listy przy plebanii. Będą one odczytywane od pierwszej niedzieli adwentu tj. od 29 listopada.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11 , osoby zaangażowane w dzieło misyjne, podzielą się z nami świadectwem swojej pracy. Wesprzyjmy ich modlitwą i potrzebnymi datkami.