Ogłoszenia na Niedzielę 28.01.2024r.

1/W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). To dzień  poświęcony również Wspólnotom Życia Konsekrowanego. Sładka na Mszy św. wspomoże zakony kontemplacyjne.

2/W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota.

3/Spowiedź w piątek od 17. Odwiedziny chorych od 9.30

4/Nabożeństwo pierwszych sobót w sobotę po Mszy porannej.

5/Odwiedziny Chorych w sobotę od 10.

6/W najbliższą niedzielę 4 lutego w Kinie Mediateka w Wieliczce o godz. 12, odbędzie się seans, niezwykle popularnego na całym świecie i niosącego religijne przesłanie, filmu " The Chosen"("Wybrany"). Można przyjść z całymi rodzinami. Serdecznie zapraszam.