Ogłoszenia na Niedzielę 21.01.2024r.

1/ Dzisiaj w Uroczystość odpustową prosimy św. Sebastiana o wypraszanie potrzebnych łask dla naszej Parafii.

2/ Z kalendarza liturgicznego:

- w poniedziałek św. Wincentego

- we środę św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

- we czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

- w piątek świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

- w sobotę św. Anieli Merici

3/ Chór Kameralny "Marana Tha" z parafii św. Klemensa w Wieliczce, zaprasza na koncert Bożonarodzeniowy, w sobotę 27 stycznia, na godz. 19, do kościoła św. Klemensa.

4/ W najbliższą niedzielę zapraszamy na wspólne kolędowanie przy szopce  w naszym kościele po Mszy św. o godz. 11. pod przewodnictwem pana organisty. Kto może niech przyniesie wszelkiego rodzaju instrumenty muzyczne.

5/ Dalszy plan Kolędy na stronie internetowej i gablocie przy plebanii.