Ogłoszenia na Niedzielę 17.01.2021r.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Przeżywamy drugą niedzielę okresu zwykłego. W ewangelii Św. Jan Chrzciciel wskazuje na Jezusa, jako Baranka Bożego. Dziękujemy za wszystkich, którzy pokazali nam Jezusa w naszym życiu.

W przyszłą niedzielę Odpust Parafialny ku czci Św. Sebastiana. Uroczystą Mszę św. o godz.11 odprawi i homilię wygłosi Ks. Dawid Leśniak, były wikariusz parafii św. Klemensa w Wieliczce a obecnie Ojciec duchowny Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie.

Intencja dla Róż Różańcowych : W intencji młodzieży, o umocnienie wiary i więzi z Kościołem.

Serdecznie pozdrawiam. Ks. Proboszcz.