Ogłoszenia na Niedzielę 13 sierpnia 2023 r.

Jutro św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika

We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP- Matki Bożej Zielnej. Na Mszach św. o 8, 11 i 16 poświęcenie ziół, zbóż i kwiatów.

Również  we wtorek w naszym Dekanacie Wieliczka - Wschód, odpust parafialny w Sułkowie.

We czwartek św. Jacka - patrona Archidiecezji Krakowskiej.

Pani Sołtys Rożnowej i Rada Sołecka zapraszają na Rodzinny Piknik, który odbędzie się 15 sierpnia na boisku KS "Rożnowa". Początek o godz. 14.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Wniebowziętej.