Ogłoszenia na Niedzielę 12.02.2023r.

Przeżywamy szóstą Niedzielę w ciągu roku.

Dzisiaj zbieramy datki na pomoc poszkodowanym w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.

Kandydaci do bierzmowania z klas ósmych przyjdą dzisiaj na Mszę św. o 16 i po niej zostaną w kościele na katechezę.

Z kalendarza liturgicznego:

-we wtorek świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy

W przyszłą niedzielę tj. 19.02 Fundacja  organizująca pielgrzymki do Lourdes osób chorych i niepełnosprawnych z całego świata, przeprowadzi zbiórkę pieniędzy na ten cel. W wyjeździe do Lourdes, w tym roku, będą uczestniczyły osoby niepełnosprawne z Wieliczki i okolic. Ze względu na duże koszty prosimy o wsparcie zbiórki. Bóg zapłać za okazane dobro."

Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11, spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

Zachęcam do podjęcia drogi rekolekcji " Oddania 33" od 20 lutego do 25 marca. W dzień Zwiastowania będzie można ponowić swoje oddanie Niepokalanemu Sercu Maryi. Materiały do rekolekcji i wszelkie szczegóły na stronie internetowej Fundacji "Tota Tua".

Życzę dobrego tygodnia. Szczęść Boże.