Ogłoszenia na IX Niedzielę Zwykłą - 02.06.2024r.

1/ Z kalendarza liturgicznego:

-w poniedziałek św. męczenników z Ugandy Karola Lwangi i współbraci

-we wtorek bł. Michała Giedroycia

-we środę św. Bonifacego

-we czwartek św. Norberta

-w piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa

(nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych)

-w sobotę Niepokalanego Serca NMP

2/ Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe: w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki o 18 a w środy i soboty o 8.30.

3/ Odwiedziny chorych w piątek od 9.30 i w sobotę od 10.

4/ Kandydaci do bierzmowania z klas siódmych przyjdą jutro na nabożeństwo czerwcowe w ramach ostatniego spotkania formacyjnego.

5/ W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Siostry wolontariuszki z grupy - Przyjaciół Misji Karmelitańskich wspierających dzieła apostolskie podejmowane przez Ojców Karmelitów na terenie Polski i w Afryce. Będzie można wspomóc dzieło misyjne Kościoła przez zakup gadżetów misyjnych, min. kawę i herbatę z Afryki, miody, krówki misyjne, książki, różańce itp.