Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną-23.04.2023r.

Osoby z wolontariatu misyjnego bardzo dziękują naszej parafii za życzliwe przyjęcie i wsparcie materialne.

W dniach od 13 do 30 kwietnia przeżywamy kolejny Tydzień Biblijny. Zachęcam do czytania Pisma Świętego, które razem z Eucharystią,  jest podstawowym pokarmem duchowym.

Spróbujmy spotykać się w domach, w sobotnie popołudnie, na lekturze niedzielnych czytań. Twórzmy "Biblijne Arki", które ocalą naszą chrześcijańską wrażliwość przed potopem neopogaństwa.

W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

W sobotę św. Katarzyny ze Sieny,  dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.

Wszystkim życzę błogosławionego tygodnia.