Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkiego Postu-25.02.2024r.

1/ W tym tygodniu przypada pierwszy  piątek i pierwsza sobota miesiąca.

2/ Nabożeństwo Pierwszych sobót w sobotę po Mszy św. porannej.

3/ Odwiedziny chorych w piątek od 9.30 i w sobotę od 10.

4/ Nie ma już wolnych terminów na intencje mszalne niedzielne i świąteczne do       końca roku.

Istnieje możliwość zamówienia intencji na msze zbiorowe , które odbywają się w 3 niedzielę miesiąca o godz.8.

Pozostało jeszcze kilka terminów na Msze św. w tygodniu, w miesiącach październiku, listopadzie i grudniu.

5/ Zakończono pierwszy etap rewitalizacji Ogrodu Różańcowego polegającego na remoncie ogrodowych alejek. W drugim etapie zostanie wykonanych 20 podstaw pod kapliczki z tajemnicami różańcowymi, a także ławeczki oraz ogólna pielęgnacja terenu. Tym samym zostanie utworzona przestrzeń do modlitwy, medytacji i wypoczynku.

6/ Kandydaci do Bierzmowania z klas ósmych przyjdą w niedzielę 3 marca na Mszę św. o 11, i zostaną po niej w kościele na katechezę.