Ogłoszenia na I Niedzielę Adwentu 2020.

Witam wszystkich serdecznie! Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Rozpoczynamy adwent, czas duchowej wędrówki do przyjęcia tajemnicy Bożego Wcielenia.

Mam nadzieję, że w  tej wędrówce pomogą niektórym z Was, rozpoczęte dzisiaj rekolekcje "ODDANIE 33". To duchowy maraton dla chętnych, trwający 33 dni, z racji pandemii, przeżywany indywidualnie w domu. To wymagająca droga. Potrzeba cierpliwości i zaufania Bogu, który da moc , aby ją pokonać. Celem rekolekcji jest osobiste oddanie się Niepokalanemu Sercu Maryi. Ci, którzy podejmą trud 33-dniowej pielgrzymki doświadczą duchowej przemiany, bardziej umiłują Maryję, Eucharystię i Kościół, o czym mówią liczne świadectwa uczestników.

W przedsionku kościoła można nabyć książkę, przewodnik rekolekcyjny. Te same materiały są zamieszczone na stronie www.oddanie33.pl

Błogosławię wszystkim rekolekcyjnym maratończykom, do których również siebie zaliczam. Niech Maryja prowadzi nas do Boga!

Inne ogłoszenia

1/ ODWOŁUJĘ spotkanie kandydatów do bierzmowania  w I piątek.

2/ ODWOŁUJĘ również odwiedziny chorych w I sobotę.    W razie potrzeby proszę o indywidualne zgłoszenie          wizyty.

3/ Msze roratnie w niedzielę, środę i sobotę o 8.00

4/Nabożeństwo Pierwszych sobót w sobotę po Mszy św. porannej.