Ogłoszenia na 4 Niedzielę Adwentu 19.12.2021r.

Informacje Swiąteczne.

Witam serdecznie!

Dzisiaj ostatnia niedziela Adwentu. Powoli zbliżamy się do Światła betlejemskiej nocy. Oto kilka informacji dotyczących okresu świątecznego:

1/ Msze św. roratnie we środę i w piątek o godz.8.00.      Przyjdźmy z lampionami, aby wskazać Jezusowi drogę do naszych serc.

2/Spowiedź w naszym kościele na pół godziny przed Mszami św.

3/ Odwiedziny chorych ( których nie nawiedzam w pierwsze soboty) we czwartek w godzinach 10-11 i 16-17.

4/W piątek, w dzień wigilijny, nie ma Mszy św. wieczornej

5/Zapraszam na Pasterkę, na godz.24.00

6/ W niedzielę 26 grudnia zapraszam Parafian części Lednicy Górnej na dodatkową Mszę św. "Kolędową" o godz.18.00 jako dziękczynną za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo w Nowym Roku.

7/Bardzo proszę o przestrzeganie wymogów sanitarnych- dezynfekcja rąk przed wejściem do kościoła oraz maseczki zasłaniające usta i nos.

Na czas świąteczny wszystkim z serca błogosławię! Ks. Proboszcz