Ogłoszenia na 4 Niedzielę Adwentu

Informacje Swiąteczne.

Witam serdecznie! Mam nadzieję, że z pomocą Bożą, pełni ufności, przeżywacie ten trudny czas. Niech Matka Boża uprosi łaskę zdrowia dla chorych i szybki powrót do pełni sił dla ozdrowieńców.

Dzisiaj ostatnia niedziela Adwentu. Powoli zbliżamy się do Światła betlejemskiej nocy. Oto kilka informacji dotyczących okresu świątecznego:

1/ Msze św. roratnie we środę i we czwartek o godz.8.00.      Przyjdźmy z lampionami, aby wskazać Jezusowi drogę do naszych serc.

2/Spowiedź w naszym kościele przed Mszami św., a w kościele św. Klemensa, we wtorek i środę od goz.8.00-12.00 i od 14.00 do 18.00

3/We czwartek, w dzień wigilijny, nie ma Mszy św. wieczornej

4/Zapraszam na Pasterkę, na godz.24.00

5/W Boże Narodzenie, Nowy Rok i w Trzech Króli będą dodatkowe msze Św. o godz. 18.00. Odrawię je kolejno w intencji mieszkańców Lednicy Górnej, Rożnowej i ulic wielickich należących do naszej parafii.

6/Wizyta duszpasterska, zwana Kolędą zostaje odwołana i przeniesiona na inny termin, być może wielkanocny.

7/Wszystkich uczestników Rekolekcji Oddania 33 informuję, że Akt Osobistego Oddania Niepokalanemu Sercu Maryi będzie ofiarowany 1 stycznia, w Uroczystość Bożej Rodzicielki, na Mszach św. o 8.00, 11.00 i 16.00. Szczegóły podam w przyszłą niedzielę. Życzę łaski wytrwałości do końca.

8/Bardzo proszę o przestrzeganie wymogów sanitarnych- dezynfekcja rąk przed wejściem do kościoła, bezpieczny dystans, maseczki zasłaniające usta i nos.

Na czas świąteczny wszystkim z serca błogosławię! Ks. Proboszcz