Ogłoszenia duszpasterskie 29.08.2021r.

Wracamy z ogłoszeniami po przerwie wakacyjnej.

Pielgrzymka Rodzin

W niedzielę 5 września odbędzie się pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. O godz.9.00 Droga Krzyżowa od "Piłata" a następnie Msza św. o godz.11.30.

Święci i Błogosławieni.

We środę 01.09. błogosłswionej Bronisławy.

W piątek 03.09. Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

Kandydaci do Bierzmowania

Uczniowie z klas siódmych i ósmych, chcący przyjąć bierzmowanie w naszej parafii, przyjdą na pierwsze spotkanie w piątek na godz.19.

Chorzy

Odwiedziny chorych w sobotę od godz.10.

Nabożeństwo Pierwszych Sobót w sobotę po Mszy porannej.

Beatyfikacja Kardynała Wyszyńskiego

W sobotę, dzień poświęcony Niepokalanemu Sercu Maryi, podejmiemy nowennę dziękczynną za dar posługi błogosławionego Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego.