Ogłoszenia duszpasterskie 22.03.2020r.

Koronawirus cd.

Drodzy Parafianie, bardzo dziękuję Wam za trwanie na modlitwie w rodzinach, domowych Kościołach. Każdego dnia we Mszy św. i moich modlitwach, polecam Was Dobremu Bogu i Jego Matce.

Dalej obowiązują utrudnienia dotyczące udziału w kościele we Mszy św. Korzystajcie z możliwości uczestniczenia w Nabożeństwach w środkach przekazu. Sięgajcie po Pismo Św. Podejmijcie post. Mocni w wierze przetrwamy ten trudny czas. Dalej pomagajmy sobie wzajemnie. Bądźmy zdyscyplinowani co do zaleceń służb.

25.03- Dzień Świętości Życia

W uroczystość Zwiastowania NMP zachęcam do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Przez dziewięć miesięcy (do25 grudnia), każdego dnia, odmawiamy jedną dziesiątkę różańca w intencji poczętego dziecka, którego życie jest zagrożone, oraz Jego Rodziców, aby dali swojemu dziecku możliwość doświadczenia Daru Miłości.

Nie traćmy ducha , ufni w Boże Miłosierdzie. Jeszcze raz Was serdecznie pozdrawiam.Ks Proboszcz Mateusz.