Ogłoszenia Duszpasterskie 19.04.2020r.

Niedziela Miłosierdzia

Drodzy Parafianie! Za nami Święte Triduum Paschalne i Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękuję wszystkim za wspólnotę modlitwy i życzliwości. Cieszę się, że dzięki transmisjom internetowym z naszego kościoła, mogliśmy być razem, uczestnicząc w świątecznych nabożeństwach. Trwajmy dalej w cierpliwości, nie poddawajmy się zniechęceniu, trzymajmy się mocno Jezusa. Zapewniam o mojej modlitwie, szczególnie w dzisiejszą Niedzielę Miłosierdzia, i błogosławię wszystkich. Ks.Mateusz

Dzisiaj transmisja Mszy św. o godz.11.

Róże Różańcowe

Odwołuję dzisiejszą zmiankę różańcową. Przez następny miesiąc modlimy się w tej samej intencji, czyli o ustanie epidemii.

Liczba wiernych na Mszach świetych

Od poniedziałku ( 20.04) we Mszy św. będzie mogło uczestniczyć 14 osób ( powierzchnia użytkowa kościoła to 210 m2).

Ofiary na kościół

Serdecznie dziękuję za każde wsparcie finansowe potrzeb parafii ( bieżące rachunki, opłaty pracownicze, serwis instalacji przeciwpożarowej). Datki można wpłacać na konto parafialne: 71 8619 0006 0010 0200 8149 0001. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.