Ogłoszenia parafialne. Niedziela 24.07.2022r.

W tym tygodniu wspominamy świętych:

-Jutro św. Jakuba Apostoła

- we wtorek świętych Joachima i Anny, rodziców NMP

-we czwartek św. Szarbela Makhlufa, kapłana

-w piątek św. Marty, Marii i Łazarza

Przeżywamy Tydzień św. Krzysztofa. Zachęcam do włączenia się w pomoc zakupu środków komunikacji dla misjonarzy w myśl hasła: "Jeden grosz za jeden kilometr". (Jeżeli ktoś szczęśliwie przejechał w ciągu roku np. 5000 km., to mógłby wesprzeć akcję kwotą 50 zł.)

6 sierpnia  organizujemy zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i AGD( drukarki, telewizory, pralki itp.), który można zwozić na dolny parking pod kościołem w piątek 5 sierpnia i w sobotę do godz 11. Ta akcja  wspiera również działalność misjonarzy.

Zachęcam do podjęcia sierpniowej abstynencji w intencji naszej Ojczyzny.