Ogłoszenia na III Niedzielę Adwentu-17 grudnia 2023r.

Pan jest blisko

Przeżywamy ostatni tydzień adwentu.

Zapraszam na ostatnie roraty w sobotę o 8.00. Przyjdźmy z lampionami, aby oświetlić drogę Nowonarodzonemu Panu.

We środę od godz.10 nawiedzę chorych. Osoby chętne proszę zgłaszać w zakrystii.

Spowiedź  w naszym kościele w tym tygodniu pół godziny przed Mszą św. i w sobotę od 8.30 do 10.00.

Spowiedź w  parafii św. Klemensa odbędzie się 21 i 22 grudnia, tj. w czwartek i piątek. Księża będą spowiadać od 8.30 do 10.00, od 10.30 do 12.00, od 14.00 do 16.00 i od 16.30 do 18.30.

W niedzielę 24 grudnia, ze względu na wieczerze wigilijne w domach, nie będzie mszy św. o godz.16.00

Serdecznie zapraszam na uroczystą Pasterkę, w której przywitamy Nowonarodzonego Pana.

Terminarz Kolędy będzie podany w przyszłą niedzielę na stronie internetowej parafii oraz w gablocie przy plebanii.